Slider

Opinie o Zatwarnicy

  • Jeżeli w Bieszczady to tylko do Zatwarnicy. Po wyjsciu z budynku tylko kilka kroków dzieli nas od malowniczego potoku. Ciche i spokojne miejsce na wypady w góry. Nie mogę zrobić nic innego jak tylko polecić.

    Łukasz z Google

  • Świetne miejsce na wypady w Bieszczady. Obiekt odnowiony, wszystko pachnie jeszcze nowością. W środku panuje bardzo fajna atmosfera. Polecam każdemu miłosnikowi wędrówek po naszych górach Bieszczadach.

    Bartek z Google+

  • W Zatwarnicy ostatnio byłem, wiele wspaniałych chwil przeżyłem. Miła obsługa, warunki wspaniałe a koszty bardzo małe. Jedzenie dobre, obsługa miła, dobra zabawa tam ciągle była. Polecam każdemu małemu, dużemu!

    Mateusz Andrejko z

Ośrodek Zatwarnica usytuowany jest w górskiej miejscowości Zatwarnica. Położenie w malowniczej dolinie Sanu, u podnóża Połoniny Wetlińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego świadczy o wysokich walorach turystycznych. Przepiękne krajobrazy, bujna przyroda, niezwykłe bieszczadzkie połoniny, rzadkie okazy flory i fauny, sąsiedztwo Jeziora Solińskiego a także możliwość interesujących spotkań z zabytkami dawnej kultury to niepowtarzalne walory naszego obiektu.

Specyficzne położenie Ośrodka – z dala od uczęszczanych szlaków komunikacyjnych, w miejscu otoczonym dziką I nieskażoną przyrodą sprawia, że jest to doskonałe miejsce wypoczynku dla osób indywidualnych, rodzin czy też grup zorganizowanych. Charakter okolicy: urocze górskie tereny, delikatny szum Sanu tworzą niezwykłą atmosferę gwarantującą pełne wrażeń spacery, interesujące wycieczki rowerowe, spotkania sam na sam z dziką przyrodą … jednym słowem aktywny wypoczynek na łonie pięknej bieszczadzkiej natury. Rodziny z dziećmi znajdują tu mnóstwo miejsc na długie i ciekawe spacery czy też wycieczki rowerowe. Miłośnicy górskich wędrówek szlaki na połoniny mają na wyciągnięcie ręki. Osoby, których fascynuje natura niemal każdego dnia mogą obserwować i fotografować niezwykłą przyrodę jak również największe puszczańskie drapieżniki: niedźwiedzi, wilki czy żubry. W zimie jest to doskonałe miejsce na wyprawy na nartach skiturowych czy też biegowych. Organizacja w naszym obiekcie konferencji pozwoli jej uczestnikom połączyć pracę z aktywnymi formami wypoczynku.

Zatwarnica2018-1-of-8
zatwarnica-foto-48-of-66
zatwarnica-foto-26-of-66
zatwarnica-foto-55-of-66
zatwarnica-foto-66-of-66
Zatwarnica2018-5-of-8
zatwarnica-foto-45-of-66
zatwarnica-foto-52-of-66
Zatwarnica2018-4-of-8
Sypialnia w apartamencie

Dowiedz się więcej o ośrodku

 

Kontakt

Ośrodek Zatwarnica
Zatwarnica 15,38-713 Lutowiska

Telefon do Ośrodka: +48 13 461 08 33

 

Dział rezerwacji: +48 883 100 336

(czynne od 8:00 do 18:00, pn-pt)


email: kontakt@zatwarnica.bieszczady.pl

 

Regulamin Ośrodka w Zatwarnicy

 

 

Dojazd

Rzeszów ok. 2:30h

Przemyśl ok. 1:40h

Solina ok. 50 min

Granica z Ukrainą ok. 30 min

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej