Noclegi w Bieszczadach

Ośrodek Zatwarnica usytuowany jest w miejscowości o tej samej nazwie - Zatwarnica. Położenie w malowniczej dolinie Sanu u podnóża Połoniny Wetlińskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego świadczy o wysokich walorach turystycznych tego miejsca. Przepiękne krajobrazy, bujna przyroda, niezwykłe bieszczadzkie połoniny, rzadkie okazy flory i fauny, sąsiedztwo Jeziora Solińskiego a także możliwość interesujących spotkań z zabytkami dawnej kultury to niepowtarzalne walory naszego obiektu.

Nasz ośrodek to doskonałe miejsce na zorganizowane wyjazdy grupowe. Ponad 120 miejsc noclegowych, dogodne położenia i różnorodność atrakcji stwarzają duże możliwości dostosowania programu pobytu do potrzeb każdego klienta. Dzięki współpracy z profesjonalną firmą zorganizujemy dla Państwa imprezy integracyjne, pikniki firmowe oraz imprezy typu „adventure” i „off-road” (quady, paintball, strzelanie z łuku, biegi na orientację i inne).

U nas zorganizują Państwo konferencję, szkolenie, warsztaty, imprezę integracyjną, spotkanie biznesowe, inne. Do Państwa dyspozycji w obiekcie znajduje się sala konferencyjna, która może pomieścić w zależności od ułożenia od 50 do 70 osób. Jest ona wyposażona w ekran, rzutnik multimedialny, flipchart.

Cena za osobodzień - już od 68 zł * (nocleg + wyżywienie: śniadania i obiadokolacje)

* cena dostosowana dla grup zorganizowanych (min. 40 osób, pobyt min 3 doby hotelowe)

 

PRZYKŁADOWY PROGRAM POBYTU WEEKENDOWEGO

PIĄTEK

Przyjazd grupy w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w obiekcie. Obiadokolacja.

Popołudniowe zwiedzanie okolicy, podczas którego zobaczymy Chatę Bojkowską oraz  przespacerujemy się do wodospadu Szepit na potoku Hylaty.

Wieczorem relaks w Kinie Końkret – zobaczymy jeden z filmów z bieszczadzkimi plenerami.

SOBOTA

Śniadanie.

Całodniowa wycieczka, przykładowe programy:

WYCIECZKA PIESZA NA BIESZCZADZKICH POŁONINACH

Wycieczka górska na jedną z połonin: Wetlińską, Caryńską, Rawki lub najwyższy szczyt – Tarnicę. Wycieczkę można połączyć z przejazdem Bieszczadzką Kolejką Wąskotorową lub też zwiedzaniem pokazowej zagrody żubrów.

WYCIECZKA NAD BIESZCZADZKIE JEZIORA

W ramach tej oferty grupa pozna historię budowy największej zapory w Polsce – w Solinie oraz równie ciekawej starszej ale zdecydowanie mniejszej zapory w Myczkowcach. W trakcie wycieczki możliwość rejsu statkiem, zwiedzania zapory solińskiej od wewnątrz, zwiedzania Centrum Kultury Ekumenicznej w Myczkowcach z miniaturkami 140 cerkwi z pogranicza Polski, Słowacji i Ukrainy. Wycieczkę można połączyć z przejazdem bieszczadzkimi drezynami, które w 2015 r. przez Polską Organizację Turystyczną zostały ogłoszone największą atrakcją turystyczną w Polsce oraz degustacją piwa w browarze Ursa Maior.

WYCIECZKA DLA AKTYWNYCH I ŻĄDNYCH ADRENALINY

Ten dzień można również spędzić np. na wycieczce rowerowej z przewodnikiem, na spływie pontonami lub kajakami  lub zajęciach typu offroad czy też paintball. Możemy również zorganizować zawody sportowe czy też gry terenowe służące integracji grupy.

WYCIECZKI TEMATYCZNE

W trakcie pobytu możemy zorganizować wycieczki tematyczne, np. Szlakiem Architektury Drewnianej, podglądanie i tropienie zwierząt, wycieczki astronomiczne z pokazem i obserwacją nieba, itp.

WYCIECZKA DO LWOWA

Całodzienny wyjazd do Lwowa na Ukrainę, podczas którego uczestnicy zobaczą najważniejsze zabytki jak Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, Teatr Opery, Katedrę Ormiańską, Rynek i inne. Uwaga! Do przekroczenia granicy polsko – ukraińskiej wymagany jest paszport.

 

Wieczorem biesiada w obiekcie lub ognisko przy Chacie Bojkowskiej z występem regionalnego zespołu.

 

NIEDZIELA

Śniadanie.

Wykwaterowanie i powrót do domu. W drodze powrotnej zachęcamy do zwiedzania Skansenu w Sanoku oraz Muzeum Historycznego z największą kolekcją ikon w Polsce oraz galerią Zdzisława Beksińskiego.

 

To jest tylko jedna z propozycji jaką możemy dla Państwa przygotować. Cały program zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta. 

 

Jeśli chcą Państwo byśmy przygotowali ofertę proszę wysłać zapytanie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować się telefonicznie:  +48 731100795

Kontakt

Ośrodek Zatwarnica
Zatwarnica 15,38-713 Lutowiska

Telefon do Ośrodka: +48 13 461 08 33

 

Dział rezerwacji: +48 883 100 336

(czynne od 8:00 do 18:00, pn-pt)


email: kontakt@zatwarnica.bieszczady.pl

 

Regulamin Ośrodka w Zatwarnicy

 

 

Dojazd

Rzeszów ok. 2:30h

Przemyśl ok. 1:40h

Solina ok. 50 min

Granica z Ukrainą ok. 30 min

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej