Zielona szkoła w Bieszczadach

Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy Zatwarnica usytuowany jest w miejscowości o tej samej nazwie - Zatwarnica. Położenie w malowniczej dolinie Sanu u podnóża Połoniny Wetlińskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego świadczy o wysokich walorach turystycznych tego miejsca. Przepiękne krajobrazy, bujna przyroda, niezwykłe bieszczadzkie połoniny, rzadkie okazy flory i fauny, sąsiedztwo Jeziora Solińskiego a także możliwość interesujących spotkań z zabytkami dawnej kultury to niepowtarzalne walory naszego obiektu.

Nasz ośrodek to doskonałe miejsce na zorganizowane wyjazdy dla grup dzieci i młodzieży, białe oraz zielone szkoły. Ponad 120 miejsc noclegowych, dogodne położenia i różnorodność atrakcji stwarzają duże możliwości dostosowania programu pobytu do potrzeb każdej grupy.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy:

  • 4 apartamenty 2-os. – składają się z części dziennej i sypialnej;
  • 5 pokoi 2 -os.  z własną łazienką;
  • 22 pokoje 2-os. z możliwością połączenia w pokoje typu studio. Wówczas na 2 pokoje przypada jedna łazienka znajdująca się we wspólnym przedpokoju.
  • 5 pokoi wieloosobowych z własną łazienką (6-, 7-, 10- os. z łóżkami pojedynczymi oraz piętrowymi);

Ponadto na terenie obiektu znajduje się: jadalnia, bar, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grill, boisko sportowe, sala konferencyjna, pole namiotowe, parking.

 

PROGRAM ZIELONEJ SZKOŁY BIESZCZADZKI TOP 10 (5 dni, 4 noclegi)

Podczas tego pobytu uczestnicy zwiedzą i zobaczą najważniejsze miejsca w Bieszczadach.

 

DZIEŃ 1

Przyjazd do OW Zatwarnica, zakwaterowanie, obiad, omówienie programu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Wycieczka nad Bieszczadzkie Morze - spacer po największej zaporze w Polsce (82 m wysokości, 664 m długości) oraz rejs statkiem po Jeziorze Solińskim. Zobaczymy też starszą „siostrę” solińskiej zapory – w Myczkowcach. Zwiedzimy także Centrum Kultury Ekumenicznej gdzie umieszczono 140 makiet cerkwi z pogranicza Polski, Słowacji oraz Ukrainy. Na terenie obiektu znajduje się także mini zoo. W trakcie wycieczki obiad.

Kolacja w formie ogniska. Nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wycieczka do serca Bieszczadów - przejazd słynną Bieszczadzką Kolejką Wąskotorową oraz piesze wyjście do kultowego schroniska Chatka Puchatka (najwyżej położone schronisko w Bieszczadach). Wycieczkę połączymy z przejazdem Dużą Obwodnicą Bieszczadzką. W trakcie wycieczki obiad. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wycieczka do Sanoka – podczas której zobaczymy jedno z największych Muzeów na świeżym powietrzu – skansen – w którym zebrano budynki architektury drewnianej z naszych okolic. Wyjazd połączymy ze spływem pontonami rzeką San. W trakcie wycieczki odwiedzimy także pokazową zagrodę żubra. Obiad i kolacja. Wieczorem dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie, wykwaterowanie z Ośrodka, powrót do domu.

 

W trakcie pobytu całodzienne wyżywienie (3 posiłki: śniadanie, obiad, kolacja), dyskoteka, jedna kolacja w formie ogniska, konkursy i zabawy.

 

 

Ceny:

Grupa 20 osób – 465 zł/os. (w cenę wliczony pobyt 2 opiekunów oraz kierowcy)

Grupa 30 osób – 440 zł/os. (w cenę wliczony pobyt 2 opiekunów oraz kierowcy)

Grupa 45 osób – 420 zł/os. (w cenę wliczony pobyt 3 opiekunów oraz kierowcy)

 

Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych z łazienkami;

 

Terminy: pakiety możliwe do zrealizowania w układzie od poniedziałku do piątku.

 

Świadczenia:

4 noclegi; wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiady, 4 kolacje ( w tym jedno w formie ogniska); wycieczka na Bieszczadzkie Morze (w cenie przewodnik, rejs statkiem, bilety do Centrum Kultury Ekumenicznej); wycieczka z przewodnikiem na Połoninę Wetlińską (w cenie przewodnik, bilety wstępu do Bieszczadzkiego Parku Narodowego); wycieczka z przewodnikiem do Sanoka (w cenie przewodnik, bilety do skansenu, spływ pontonami), VAT.

W cenie nie ujęto: przyjazdu grupy do miejsca zakwaterowania, kosztów transportu podczas pobytu i wycieczek, parkingów i opłat drogowych, ubezpieczenia.

Program ma charakter ramowy.

Podobne oferty: Zielona Szkoła dla AktywnychZielona Szkoła Bieszczady w 3 dni , Zielona Szkoła Z Przyrodą na Ty

Bieszczady szlak turystyczny na KremenarosSłynne bieszczadzkie połoninyObraz-001DSC0600Bieszczadzkie drezyny rowerowe

Kontakt

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Zatwarnica
Zatwarnica 15,38-713 Lutowiska

telefon: +48 13 461 08 33

(recepcja czynna w godzinach od 09:00 do 18:00)


email: kontakt@zatwarnica.bieszczady.pl

 

Regulamin Ośrodka Wypoczynkowo-Szkoleniowego w Zatwarnicy

 

 

Dojazd

Rzeszów ok. 2:30h

Przemyśl ok. 1:40h

Solina ok. 50 min

Granica z Ukrainą ok. 30 min

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej